Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lionel Messi vagy Cristiano...

Lionel Messi vagy Cristiano Ronaldo?

Figyelt kérdés
Kérlek fejtsétek ki MIÉRT!

2013. dec. 7. 16:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
Egyik sem, mert nem nézek focit.
2013. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Jelenleg Ronaldo. Tavaly is Ronaldo. Azelőtt Messi. Azelőtt Ronaldo.

Én Ronaldo-t mondanám mert már 2 éve hozza magát a nagy meccseken is. Messi 2 éve nem.

Pontozz le kövezz meg Ronaldo jobb már mint Messi.

2013. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Tulajdonképpen mindkettő egy köcsög! :D
2013. dec. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk nálam Neymar a best de kíváncsi voltam kinek melyik szimpatikusabb.:D
2013. dec. 8. 19:05
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Neymar???????? Hol van ő Ronaldohoz vagy messihez képest? Cselezni tud meg futni és itt kimerül. Nem véletlen hogy Messi nélkül a Barca sehol nincs.
2013. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mit fikázod? talán te jobban tudsz focizni?Hagyjuk már... Istenem
2013. dec. 10. 17:58
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Itt aztán arról volt szó hogy én hogy focizok... Istenen...
2013. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
96%
én azt mondom hogy mindkettő valamiben jobb a amásiknál mert szerintem messi ahogy bemegy akár 5 ember kozé és kihozza onnan a labdát azt csak ő tudja és csak ő meg ahogyan vezeti a labdát akár 4 5 emberen keresztül az is egyedülálló ezért tudásilag ő a jobb nem is beszélve a passzairól de ronaldo is jobb sok dologban mint messi Pl: sebesség rúgótechnika fejelés erő szabadrúgás egyébként abba ő a legjobb de messi tobbet tud ronaldó biciklicselei szenzációsak de iet láttunk már korábban a brazil ronaldótól ronaldinhótól rivaldótól robinhótól zidanetól de ilyet mint a messi talán csak maradonától de messi max 2 aranylabdát érdemelt volna és messi még lusta is meg gyenge meg egylábas és ronaldó jobbal ballal nagyon jó de azért messi a jobb [ Milános vagyok nem hazabeszélek]
2014. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
Egyértelműen Messi, sokkal jobb játékos (az aranylabdája is több!) RONALDO CSAK EGY LIBA.
2014. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ronaldo a legjobb focista.

Aki szerint nem, az nem ért a focihoz.:))

2015. ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!