Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a meccsekről?

Figyelt kérdés

Paris SG - Lille; Galatasaray - Trabzonspor; Atalanta - Juventus; Swansea - Everton

Szerintetek kik fognak győzni a fenti meccsekben?


2013. dec. 22. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

PSG - Lille H

Galata - Trabzon H

Atalanta - Juve V

Swansea - Everton D

aztán tuti nem lesz igazam, de ezt tartom valószínűnek.

2013. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

PSG vélhetőleg behúzza a meccset, de nem számítanék sok gólos különbségre így előre.

Galata egész jó formában van, hazai vadállat szurkolótábor belehajszolja valószínűleg őket is.

Juve piszkosul nagy formában van, ennek a meccsnek nem szabadna kérdésesnek lennie számukra.

Everton jó formában van, megszorongatta a hetekben az Arsenalt, a MU-t, meg a Liverpoolt, felzárkózhatnak a dobogóra, véleményem szerint meg is teszik a botladozó Swansea ellen.

Egy szó mint száz, papírformákat várok, küzdelmes PSG és Galata meccsel, jól játszó Juve-val, és hengerlő Evertonnal.

Sok szerencsét a meccsekkel, talán egyik sem lesz tippgyilkos.

2013. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rákerestem guglin (egy kicsit), mit írnak az Everton meccsre, és leginkább döntetlent. De én is az Evertont érzem jobbnak. Az X2-t szinte garantáltnak gondolom.
2013. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is így tettem meg, az Evertonra gondoltam én is, hogy esélyesebb lesz, remélem! :)
2013. dec. 22. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!