Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szoltok hogy nincs normáli...

Mit szoltok hogy nincs normális focistadionunk?

Figyelt kérdés
XD legjobb pálya a Puskás Stadion és mindjárt osszedol.
2013. dec. 31. 10:37
 1/10 dirtboy ***** válasza:

legalább tükrözi az országot,minek kéne csili vili stadion ha a nép meg éhezik.

ha jól tudom most itt miskolcon a dvtk stadiont újra építik de azt is mi a f aszért nem tudom.

pár meccs aztán a sok birka szurkoló meg szétveri az egészet.

semmi értelme pénzt áldozni bele.

2013. dec. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyen szintvonallal ha mindenképp focizni akarnak menjenek ki a legelőre a tehenek közé. Oda valók.
2013. dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Hogy mit szólok? Még jó,hogy most épül az új.

Nálunk megyeszékhelyen az állami iskolánkban ki van téve pár lépcsőre,hogy egyszerre csak 5 ember mehet rajta mert életveszélyes és bármelyik pillanatban leszakadhat, de nem kap az iskola pénzt rá csak ha valaki komolyan megsérül. Egyrészt a magyar foci nem valami színvonalas,másrészt meg megtanulni a puskásban is meglehet...

2013. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Így is szarban az ország.
2013. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minek egy olyan országba, ahol szart nem ér a foci?
2013. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Neutronlovag te egyébként tisztában vagy a színvonal és a szintvonal szavak közti különbséggel?
2013. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen.És nyilván színvonalat akartam írni, de szintvonal sikerült gondolom szarul írtam és a helyesírás ellenőrző első javaslatára bíztam magam.
2013. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szegyen hogy a magyar allam penzt ad a nagy nullaert,ahelyett hogy erdemes dolgokra koltene azt, orvosi intezetek, kutatasok, allatmenhelyek, beteg gyerekek.... gusztustalan... En egy Tescos foci labdat nem adnek a magyar fociert, nem hogy tamogatast, es a rengeteg lovet az uj stadionokra!....
2013. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindjárt kész a fradistadion. Amúgy diósgyőrben megcsinálhatnák mert itt legalább járnak meccsre.
2013. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A román nemzeti stadionban pár éve Európa Liga döntőt játszottak, pedig ott is vannak elhanyagolt területek. A mienkre meg fel se lehet menni, mert életveszélyes... Valami stadionfelújítás már régóta kell, mert elvileg van, ahol normális vécé sincs, a BL-be jutott Debrecen stadionjában meg még mobil lelátók vannak/voltak. Ez sem állapot. Viszont azt nem értem, hogy jó stadionokat minek átépítgetni. A lepusztultabbakat kéne felhozni egy olyan szintre, hogy ne balkáni érzése legyen az embernek. Mindezt az eleve is sportra különített alapból, ügyelve arra, hogy a többi terület, ahol szintén szükség van fejlesztésre is fejlődjön.

Viszont így csak azt érik el, hogy az emberek (főleg a laikusok) csak még jobban megutálják a focit. Lehet pont ez a cél...

2013. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!