Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Késő lenne elkezdeni a teniszt...

Késő lenne elkezdeni a teniszt? Egyáltalán a lent leírtak alapján lenne esélyem, vagy meg se próbáljam?

Figyelt kérdés

Már egy ideje teniszezni szeretnék, csak nem tudom érdemes lenne-e elkezdeni. Most nem sportolok semmit, régebben úsztam és táncoltam, de táncolni nem szeretnék, az úszásnál pedig nem akarok külön edzésre járni, de magamtól úgysem mennék el. A tenisz az egyetlen, amit szívesen játszanék (de még sosem teniszeztem). Úgy vettem észre, hogy a focihoz, kosárhoz, röpihez nem sok tehetségem van. Ping-pogot szinte egyáltalán nem játszok de ha igen,akkor a labdába nagyjából beletalálok. Tollasozni jól tudok, amint jó idő lesz, mindig játszok apával.

Lenne valami esélyem a teniszre? Nem akarok eredményeket elérni, csak játszani szeretnék, sportolni. Vagy el se kezdjem?

14/l



2014. jan. 1. 17:12
 1/4 anonim válasza:
Dehogy is! Viszont ne vesztegesd az időd, keress fel minnél hamarabb egy tenisz iskolát!
2014. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha jól értettem eddig csak szabadban tollasoztál.

Ha sportágat keresel próbáld ki teremben, szabályos pályán is a tollaslabdát (ha lehetőséged van valódi toll labdával). Szórakoztató, elég pörgős játék. :-)

Ha többet akarsz tudni keress rá a videó megosztón a "badminton" szóra. Ha érdekel, írj privátban é olyan helyet is, ahol ki tudod próbálni.

2014. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szia!

Ugyan én fiú vagyok de én azt ajánlom hogy bátran vágj bele.Csak keress fel egy teniszedzőt és már mehet is :) Én nagyon szeretem és én is csak úgy a mozgás kedvéért járok és lessz egy pozitív mellékhatása is(erősebb lessz az egész lábad és még a feneked is feszesebb lesz)

remélem segitettem a dönrésben.

2014. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, jövő héten megyek először :))
2014. jan. 19. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!