Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a hendikep fogadás lényege?

Mi a hendikep fogadás lényege?

Figyelt kérdés

[link]

A fenti meccs alapján vki el tudná magyarázni, mit jelent a 0.0 és +-0.5. Nagyon laikus vagyok a fogadások terén és képtelen vagyok megérteni. Ja és mi a különbség a sima és 3 esélyes hendikep között?



2014. jan. 1. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Aminél két szám van, az gyakorlatilag a tét ketté osztása, és két fogadás. Végeredmény alapján többféleképp fizethet.

0,0 +0,5 esetén például.

Ha nyer a csapat, akkor az egész tét*szorzó.

Ha döntetlen, akkor a fél tét*szorzó, és a fele pénzt visszafizetik.

Ha veszít, akkor veszít a fogadás.

Úgy működik, mintha mindkét szám egyszerű hendikep fogadás lenne.

Visszafizetés akkor van, ha döntetlen a meccs a hozzáadott hendikep értékkel (pl 2-1, és -1, vagy 2-2 és +0, stb)

2014. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja, és ahol nem két szám van, hanem egy, az meg úgy, hogy pl

+1 esetén

Ha döntetlen, vagy nyer a csapat, akkor nyertél,

ha 1-gyel veszít, akkor visszakapod a tétet (mert összeadva x)

ha többel veszít, akkor veszítettél.

2014. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hookuszpook ***** válasza:
Tudok adni egy webcímet, ahol részletesen olvashatsz a fogadás típusok leírásáról, de itt nem írhatom le, mert kitilthatnak érte. Ha érdekel, írj privátban, elküldöm.
2014. jan. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Még azt nem értem, ami az általam linkelt oldalon van a 2. sorban.:Man. United: 0.0-1.200 szorzó Spurs: 0.0-4.4 szorzó.

Ha jól tudom, a 0.0 hendikep a valós eredményt jelenti? Akkor 1-2-es Spurs vendég vezetésnél miért kínálnak a győzelemre 4.400-es szorzót. Akkor miért éri meg a bukmékereknek, hiszen ha a Manchester kiegyenlített volna akkor visszakaptam volna a pénzemet. Annyira nagy esély volt, hogy az MU két gólt rúg? (csak a 70. percig néztem a meccset) Vagy én vagyok még mindig ilyen hülye, hogy nem értem? xD

2014. jan. 2. 11:39
 5/7 hookuszpook ***** válasza:

Ha elolvastad volna azt az oldalt, amit említettem, akkor ez a kérdés már nem lenne kérdés:

Élő fogadás Ázsiai hendikep

Élő fogadásnál az Ázsiai hendikep esetén a kiindulási alap az eredmény aktuális állása, azaz mintha a fogadás pillanatában az eredmény 0:0 lenne. Tehát az Ázsiai hendikeppel fogadott mérkőzés a fogadás szempontjából akkor kezdődik, amikor a tét elhelyezésre kerül.

2014. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 2. 18:03
 7/7 JohnDoe9031qq válasza:

Itt nagyon jól magyarázható:

[link]

2019. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!