Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék kosarazó lenni....

James LeBron kérdése:

Szeretnék kosarazó lenni. Imádom ezt a sportot. Hány cm magasnak kellene lennem, hogy profi kosarazó lehessek?

Figyelt kérdés

#profi #Centiméter magas #kosarazó
2014. jan. 3. 19:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

nate robinson egy padról beálló triplagépnek használható

isiah thomas pedig egy nulla védekezésben,ha olvasnád michael malone edző nyilatkozatait,tudhatnád,hogy mekkora bajok vannak a Kings védelmével,nem véletlenül állnak ott ahol és nem véletlenül kapnak 113 pontot hazai pályán a bobcats-től...és dob pont a matchup kemba walker 30at


kb.az irányító védekezése az alapja a csapat védekezésének,hiszen ha ő nem tudja megfogni vagy tartani a másik csapat labdát felhozó irányítóját,akkor megbomlik a védelem...ezáltal dobóhelyzetek alakulnak ki.


pozícióba pedig beviheti egy hátvéd is,lásd Wade,aki rengeteg szokott pozíciózni


aha A.I. 183 cm volt,és hozzá olyan súlypontemelkedés társult,hogy álló helyzetből zsákolt fiatalabb korában.

mellé olyan képességekkel rendelkezett....10 millióból max 2 embernek van ilyen labdakezelése

ne all-time nba legendákkal példálózzunk.

2014. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Jó, ne gondolkozzunk akkor NBA szinten.

Magyar bajnokság?

Melyik magyar irányítónak kell poszt védekezéssel foglalkoznia, attól félve, hogy egy 1-2-es dob róla egy fade away-t, vagy betolja gyűrűig? (ha valamelyik szeretett bíróbácsi nem fúj rá valami kamu faultot véletlenül egyikőjükre)

2014. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
magyar bajnokság esetén nem vitatkozom ezzel,őt tényleg semmi probléma a 175 centis magassággal.
2014. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
*ott
2014. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Amúgy NBA szinten természetesen igazad van, nem is lehet kérdés. Félelmetes adottságok kellenek oda. Én sem vagyok az alacsony játékosok, pláne az alacsony szerkezet szerelmese.

Azért egy jó beszélgetés volt :D

2014. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

köszi,örülök,hogy te is így látod.

bizony nem elég a tehetség,magasság is kell.

én a klasszikus centereket,illetve párharcaikat hiányolom jelenleg a ligából.folyamatosan a hátvédek,kiscsatárok játékára helyeződik a hangsúly.

képzett magasembert szinte alig lehet találni,lassan a 80%-uk csak azért kell a csapatokba,hogy legyen egy "big body" a palánk alatt :D:D

üde színfolt persze Aldridge,Griffin vagy Love,bár ők is inkább középtávoli tempókkal operálnak sokszor(sőt hármasokkal is,ami egészen félelmetes ilyen méretek mellett)

személyes kedvencem egyébként Anthony Davis mostanság,annak ellenére,hogy Boston Celtics szurkoló vagyok évek óta(Garnett,Garnett)

2014. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Úristen, ezt a hozzászólást nem én írtam? o_O

Mióta az NBA-t lesem Boston fan vagyok, és sírva nézem, hogy SG-SF poszton megy az egész játék.

Én is reménykedem benne, hogy ezek a fiatal nagydarab srácok visszahoznak valamit a center párharcokból. Anthony mellett még a DeMarcus Cousins aki nekem bejövős, meg a Detroit, Clippers magas párosai.

Azért reménykedjünk, hogy nem Kwame Brown, meg Joel Anthony szintű "ájjáoda, rúgjadfejbe" centerek ölik meg a magas posztokat :)

2014. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!