Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék röplabdázni, de nem...

Szeretnék röplabdázni, de nem vagyok valami vékony. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon tettszik ez a sport és szeretem is csinálni, de kicsit tartok attól a rövid nadrágtól. Nem takar túl sokat és én nem szeretem mutogatni magam, kényelmetlenül érzem magam benne. Mit csináljak?

Előre is köszi a válaszokat!

15/L



2014. jan. 4. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Majd megformál..

2 hét után még úgyse fognak versenyre küldeni..

2014. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne félj tőle, legtöbb duci lány ismerősöm aki sportol, az röpizik (van aki egyesületben, van aki nem); nem az a nagyon futkározós sport, szóval jó alap a ducibbaknak is


de tényleg, fél-egy év múlva már valamennyire megformál



esetleg ha nagyon zavar, szedj össze pár havert aki előtt nem ciki, és csak béreljetek termet és játszatok páran ilyen kezdő szinten egy ideig :)


mi focival csináltuk ezt, hogy többen testesebbek voltunk - meg bénák :D - és 2-3 évig magunk béreltünk termet, és ott focizgattunk bent, csak haverok

aztán mikor már viszonylag jobbak lettünk, mindenki elment egy-egy klubhoz

2014. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Kispest SE-ben is vannak ducik, nalunk. Es senkit nem érdekel h hogy nezink ki :D ha gondolod irj privit es mondom h hol van az edzés:) szeretettel varunk:3
2014. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!