Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hobbi szinten kosarazok,...

Zatacka kérdése:

Hobbi szinten kosarazok, egyesületbe nem járok,179 cm-rel meg tudok tanulni zsákolni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 18:11
 1/4 anonim válasza:
Meg, csak el kell kezdened fejleszteni azokat az izmokat, amelyek az ugrásban segítenek.
2014. jan. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehez, ha nagyon jo adottsagaid vannak lehetseges, de azert kemenyen meg kell majd dolgoznod. En 180 magas vagyok, es versenyszeruen roplabdazok. Nem az ugras az eros pontom, de ahhoz kepest, hogy 15 eves vagyok a korombeli (es hasonlo magassagu)roplabdazo barataim kozott atlagosnak mondhato, es igy is alig ugrok 1 kezzel 305cm-t. Szoval epp hogy csak meg tudom erinteni a gyurut. Nem tudom milyen magasra kell ugorjon valaki, hogy zsakolni tudjon, vannak csapattarsaim akik 325-ot ugranak, azoknak mar ugy ahogy megy a zsakolas, de lehet, hogy mar 320-al is lehetseges. Mindenesetre 179cm-vel eleg nehez zsakolni, ha csak nincs valami baromi jo ugrasod.
2014. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor most belinkeljek egy videót ide ahol egy 165 centis fazon zsákolóversenyt nyer, és behúzza lábalatt(igen az az egyik legnehezebb zsákolás)? :D

179 centivel 3 hónap alatt simán megtudsz tanulni zsákolni a megfelelő edzéssel úgy hogy lehet még konditerembe sem kell eljárj. Szerintem zsákolni szinte bárki meg tud tanulni aki elég kitartó. // Én 183 vagyok és régebben tudtam zsákolni, még zsákolóversenyen is indultam. Nem csak alap zsákolásokkal.

2014. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Vannak nalad alacsonyabbak is, akik siman zsakolgatnak, persze jo genetikaival, edzessel, tehetseggel.

En pl egyikkel se rendelkezem, 190cm létemre siman legyozne alacsonyabb, de jóval 'ügyesebb' szemely

2019. jan. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!