Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol találok Budapesten pingpon...

Hol találok Budapesten pingpongasztalokat, ahol játszhatnék?

Figyelt kérdés
Nagyon megköszönném, ha tudnátok a város minél különfélébb szegmenseiben olyan (lehetőleg nyugis) helyeket mondani, például játszótereket, ahol van kőből fabrikált pingpongasztal, és ha visz az ember hálót, ütőt és labdát, akkor lehet ott nyugodtan játszani!

2014. jan. 18. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
De ahhoz háló is kell. Amúgy van sok helyen. Szerintem minden kerületben van egy két ilyen hely. Attól függ merre laksz.
2014. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hálót megoldom, bár mintha néhány asztalon láttam volna fémből. A belvárosban érdekelnének konkrét címek, utcanevek. Külvárosi vagyok, de az ismerőseimmel tuti nem itt játszanánk. :') A pesti oldal érdekel legfőképp, esetleg ha a Margitszigeten is van (ott még nem láttam, de kéne lennie, nem?). A Westend közelében esetleg... De tényleg minden infonak tudnék örülni! : D
2014. jan. 18. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
A Városligetben biztosan tudom, hogy vannak.
2014. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
V. kerület Honvéd tér. Közel van a westendhez. Elég korrekt kis park, fás bokros, játszóteres kutyafuttatós, de van az egyik sarkában vagy 3-4 pinpongasztal, egyiken még háló is volt, ma jártam arra.
2014. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!