Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Valaki segíteni pingpong ütő...

Lipton. kérdése:

Valaki segíteni pingpong ütő összeállításban?

Figyelt kérdés

Szeretnék összeállítani magamnak egy ütőt ebben szeretnék segítséget kérni

Inkább védekező típusú vagyok de szoktam ellentámadni is, most Butterfly Sriver fx és Catapult szofttal játszok, ehhez hasonló puhaságú borításokat keresek.

Főként kínai borítások érdekelnek, nem a ragadós fajtából, és olyan amiről van tapasztalat.

Vagy esetleg más márka olcsóbb borítása is érdekel, lényeg hogyne aranyáron legyen de ugyanakkor kellemesen lehessen vele játszani, legyen húzása, fasls is fontos.



2014. jan. 20. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:
A kínai szoftok álltalában keményebbek! Tenergy 64-el játszottam ,de váltottam kínaira az ára miatt!Az évek során játszottam Reactor thunderrel,reactor corborral,bomb violent,bomb ufo j tension,bomb mopha,palio cj8000,61 second ds,61 second lm,saviga turbo,giant dragon topenergy,dawei navigator gt-4,sanwei-ek!Most saviga turbo van tenyéren és 61second thunder lm fonákon!Ez így nekem a legjobb!Kb 38-40fokosak a szivacsok, a ragacsosság elmúlik pár nap alatt és marad a jó tapadás!Mostmár maradok a kínaiaknál bár az első két alkalommal fucsa volt ,hogy nem éreztem katapultosnak és tompika volt a ragadás miatt!A szivacsuk úgy érzem rugalmasodik a használat során!A reactor thunder szivacsa jól tartja a boostert ahogy visszahallottam!
2014. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!