Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy női teniszező le tud...

Egy női teniszező le tud győzni egy férfi teniszezőt?

Figyelt kérdés
Például Serena Williams Rafael Nadalat, vagy a Sharapova a Federert, Azarenka a Djokovicot, stb,stb.
2014. jan. 24. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyedul Serena tudna legyozni ferfi teniszezot mert nagyon eroseket szerval es ut, de Nadalt, Federert, Djokot o se. A ferfiak eroben muljak felul a noket es azzal nem lehet mit kezdeni.
2014. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok teniszező, de kiindulva abból, hogy egy nő képes ugyan olyan gyorsan mozogni mint egy férfi.. szerintem egen, győzhet.


A férfiaknak csak valamivel nagyobb az izomerejük, illetve nem zavar minket a mozgásban két duda, de egyébként.. aki rutinosabb, jobb képességű az dominál. Nők csak azért 'gyengébbek' a férfiaknál, mert nincs eszük hogyan kell erősebbnek lenni. Egy képzett nő pedig természetesen erősebb mint egy képzetlen férfi. Ha pedig hasonlóan képzettek, és itt jönnek a sportolók, akkor az esélyek is kiegyenlítődnek.


Kérdés, hogy a teniszben számít-e némi fizikai erő különbség.. hasonló képességek mellett. Ezt nem tudom, nem biztos.

2014. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azonos szinten biztos,h nem,de egy gyengébb férfit meg tud verni egy jó teniszezőnő
2014. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Talán ha Serena kicsit erősebb lenne, és a jelenlegi Federert. Amúgy nekem Serena és Roger a két legnagyobb kedvencem Nadal mellett úgyhogy őket látnám így legszivesebben.
2014. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jézusom mennyi hozzá nem értő, Serena a mostani Federert :D eleve h most Federer abszolut jó, másrészt Serenat top100-ból akárki agyonverné, sharapova meg azarenka kb 0 szervával rendelkezik, de hogy még erősebbet mondjak a top200 is elverné őket
2014. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amit az ötös válaszoló írt az eléggé nagy butaság, már csak ha abból indulunk ki, hogy az általa 0 szervával rendelkezők mégis csak a sportág legjobbjainak számítanak, és 0 szervával rendelkezőknek nem osztanak Grand Slam trófeákat meg olimpiai érmeket. Az hogy a 200. le tudná őket verni az meg kb a lehetetlen határát súrolja, sőt túl is halad rajta.
2014. jan. 28. 18:50
 7/12 anonim ***** válasza:

igen, a sportág legjobbjainak számítanak a NŐI MEZŐNYBEN, nem is mondtam h nem, de egy férfi teniszezőt nem tudna megverni


pld itt van egy Llodra, 100+, tudom h nem mond neked semmit a neve, de lealázná a női mezőnyt

2014. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De miért erősebbek ennyivel a férfi teniszezők?
2014. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó 15 évvel ezelőtt összehoztak egy Navratilova - Connors meccset, Navratilovának annyi előnye volt, hogy neki a páros folyosók fele is játszott (bár talán 5ször ütött oda a meccs alatt), de kikapott símán.
2014. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

látod.. kizárt dolog sztem is de mondhatom.. :D


hát miért erősebbek? mert férfiak :D magyar férfi kézi válogatott játszana a nőivel, szted mennyivel ütnék őket ha nem bohóc meccs lenne? :D

2014. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!