Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Futball klubcsapatok közül...

Futball klubcsapatok közül jelenleg (2014) szerintetek melyiknek van a legerősebb játékoskerete?

Figyelt kérdés
Most nem az a kérdés, hogy melyik csapat a legjobb, hanem hogy szerintetek hol van a legtöbb klasszis, sztárjátékos, egyéniség. Bayern? Barcelona? City? PSG? Esetleg más? Objektív véleményekre lennék kiváncsi, a "csak a Barca <3" szerű válaszokat lehetőleg kerüljük :)

2014. jan. 25. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Hát a mostani nagybevásárlás után szerintem a Bayern büszkélkedhet a legnagyobb nevekkel. A City-nél nem érzem azt, hogy ennyi nagy név lenne, inkább azt, hogy jól játszó, nem hűdenagy nevek épülnek be a csapatba. Barcelona lehet talán még a másik esélyes nevek (és tudás) alapján.


De a MB1-be nem férnének azért be :D :)

2014. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Bayern.
2014. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Chelsea

Psg

Bayern

2014. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Csak A Real <3
2014. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Bayern, sajnos. (Barcelona-drukker vagyok.)
2014. jan. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Egyértelműen a Bayernek.
2014. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha azt nézzük szerintem pénzileg a Bayern, a Barca és a Real a legértékesebb. De 2014-ben eddig egyértelmüen a Real Madrid a legjobb. 7 meccs, 7 győzelem, 0 kapott gól.
2014. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Magyarországon a Videotonnak. Remélem a Fradi igazol vmi top német játékost, mert amúgy fradista vagyok.
2014. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!