Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy lehetek kézilabda edző?

Hogy lehetek kézilabda edző?

Figyelt kérdés
Imádom a kézilabdát, átlátom a játékot, tudom, mit mikor kell játszani, tehát értek hozzá. Viszont nem valószínű, hogy profi lehetek. Edző hogyan lehetnék?

2014. febr. 1. 20:39
 1/3 A kérdező kommentje:
15/L
2014. febr. 1. 20:40
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem játssz, 15 évesen még bőven nem vagy elkésve, pláne, ha tényleg ilyen jó vagy benne. Irányítónak tökéletes volnál. :)

Egyébként edzőképzést kell elvégezned, de az, ha jól tudom, csak 18 év felett lehetséges. No meg először bizonyítani kell, pl. ha jó játékos voltál, megbíznak majd benned (aztán az idő eldönti, tényleg jó is vagy-e), de ez még legalább 20 év. :) essék játszani, ne légy kishitű, ha van önbizalmad és tényleg jó vagy, innen még bőven lehetsz NBI-es játékos is! Csak akarat kell, küzdeni, hajtani edzéseken is!

2014. febr. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyszer legyél jó játékos :'D
2014. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!