Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi alapján határozzák meg a...

Mi alapján határozzák meg a fogadóirodák az oddsokat?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés a Barca-Valencia meccs miatt jutott az eszembe, ugyanis, minden hazai (legtöbbször idegenbelin is) Barca meccsnél (de ez még 1-2 nagy csapatra is vonatkozik) nevetségesen alacsony szorzót határoznak meg, pedig a Barca az utolsó 8 meccséből csak 4-et nyert meg. Én csak néhány hónapja kezdtem a sportfogadást, de jól gondoltam, hogy most sem várható egy nagy Barca siker, ezért nagy összeggel meg is raktam hendibe a Valenciát. De ez igaz pl. a Manchester Unitedra (vagy akár a Milanra) is, hiszen igaz, hogy sz@r formában vannak hónapok óta, de így is csak 1.5-szörös odds volt a győzelem. Szóval az lenne a kérdés, hogy milyen kritériumok alapján határozzák meg a szorzókat?

2014. febr. 1. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Az oké hogy a Milan meg a United rossz formában van, de még így is nagyobb játékerőt képviselnek mint azok a csapatok akik ellen 1,20 - 1,50 oddsokat adnak rájuk.Viszont az aktuális formát is beleszokták venni az oddsok kiszámításába, + az eltiltott/sérült játékosokat, hogy lesz e esetleg hétközi kupameccs, akkor ugyebár hogy otthon vagy idegenben játszanak e, meg még rengeteg dolog befolyásolhatja azt hogy milyen odds van egy adott csapatra egy másik ellen.
2014. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!