Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hódmezővásárhelyen milyen...

Hódmezővásárhelyen milyen csapatsportot tudok játszani?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem ide a városba. Előző helyen megyeibe fociztam 2-ben, nézem itt milyen lehetőségek vannak. Megyei 1-es csapat aki Nb3-ért küzd és vezeti a tabellát, oda most nem hiszem hogy beférnék.. De érdekelne a kézilabda (sportoltam), vagy valami csapatsport mert nagyon hiányzik. A konditerem meg a futás helyett az érdekelne, hogy például egy kézilabda játékra van e lehetőségem? Köszönöm
2014. febr. 10. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát van kosárlaba,NB1/B,és van megye kettő és megye hármas "kiscsapata" a focicsapatnak is azt hiszem. Amíg NB3-ban voltak,addig biztosan volt.De nem akarok hülyeséget mondani. Pedig így belegondolva hülyeséget mondtam,megye2 nemhiszem,hogy van,mert én is a megye 2-ben játszom és ott nincsenek az ellenfelek közt. De megye3 szerintem van. Van még amerikai foci is egyébként,meg baseball is.Vízilabda is van,OB1/B és OB2.

De vannak a közelben olyan falvak/városok,ahol van foci. A mindszent pl vezeti a megye2-t, és nincsenek elárasztva játékosokkal,néha nehezen van meg 13-14 ember. Vagy ott van mártély,megye2 középmezőny,ott kb a fél csapat vásárhelyről jár ki,15 perc busszal. De makón is van megye1 és megye2 csapat is.

2014. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!