Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ma jön a sportorvos a helyi...

Ma jön a sportorvos a helyi csapathoz, én pedig tűfóbiás vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? A helyi csapathoz az öltözőbe jön a sportorvos,én pedig nagyon félek,mert tűfóbiás vagyok. Mit tegyek? Nem akarok leégni a csapattársak előtt.

2014. febr. 22. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Focista vagy, nem azért csinálod ezt a sportot mert olyan kemény vagy. Senki sem várja el, hogy kibírd.. menj haza.
2014. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tűfóbiás? minek a tű? egy alap vizsgálathoz nem szoktak tűt használni.csak vérnyomás,meg a szívedet vizsgálják. vért nem szoktak
2014. febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
egyik ismerősöm mondta,mert nekem ez az első orvosi vizsgálatom (sportorvosi) ezért fognak venni..
2014. febr. 22. 12:12
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Bratyó, sz.ard le.
2014. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
MinimorRris mindenesetre neked is köszönöm a válaszod,mert ennél jobban nem is tudtál volna biztatni :D
2014. febr. 22. 12:26
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Hát nézd, mindkét lehetséges választ megadtam ami szóba jöhet, tehát még egysíkúnak sem nevezhető a két tanácsom, együtt.


Amelyiket érzed azt fogadd meg. Vagy menekülj (nem mintha bármi veszély fenyegetne) vagy szorítsd össze a fogad és bírd ki bármi lesz.. Mást nemigen tehetsz.


Az már más kérdés, hogy pár perc alatt átállíthatod a tudatállapotodat úgy, hogy tényleg ne érdekeljen mondjuk egy tűszúrás, vérvétel. A félelem, fóbia csak a fejedben létezik, voltaképpen te uralod (ha akarod).


Igazából az első választ is azért írtam, hogy kicsit cseszegetve érezd magad és megkeményítsd magad, elviseld. Tényleg, ne csinálj ügyet belőle..

2014. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! sokat segítettél! :))
2014. febr. 22. 12:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Első sportorvosi vizsgálaton sincs semmilyen tű. Szerintem csak direkt húzza az agyad.
2014. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nincs tűű vérnyomást mérnek megnézik a szived szt de tűűű nincs
2014. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,tényleg nem vettek vért! :)
2014. febr. 22. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!