Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » TIPPMIX? Mire érdemes ma vagy...

TIPPMIX? Mire érdemes ma vagy holnap rakni?

Figyelt kérdés

Ezeken gondolkoztam de nem merem megrakni:


Mai: 162 Stoke - Arsenal V

163 Southampton - Liverpool V

167 Pécs - Videoton V


Holnapi:

198 Atl. Madrid - Real Madrid V

212 Livorno - Napoli V

214 Milan - Juventus V

Szerintetek ezeket meg lehet rakni? Sajnos még kezdő vagyok és nem szoktam focit nézni.

19L


2014. márc. 1. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokszor nem számít, hogy kezdő vagy, hiszen meglepetéseredmények bármikor előfordulhatnak. Viszont ezek közül a Liverpool és az Arsenal számít egyedül kérdésesnek, hiszen a Liverpool idegenben nem annyira magabiztos, míg a Stoke hazai pályán néha megkeseríti a nagyok életét. Az Atl-Real meccsnél viszont nyugodtan lehet hendikeppel megrakni a Realt, valószínűleg most is kiütik az Atleticot.
2014. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Real jó, a Napoli tuti nyer.

A Milan - Juve meccset viszont nem raknám. A Juve jobb, de a milánba azért benne van a meglepetés otthon.

2014. márc. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Napolira ne rakj
2014. márc. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos ezeket raktam:

134-V

144-H

163-V

167-V

193-H

Sajnos 2 elment :(

Ez már szégyen hogy egyszer sem nyerek

Köszi hogy írtatok

2014. márc. 2. 09:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen csak sok meccset teszel. 2-3nál többet nem érdemes. Emellett jobban járnál netes fogadással, mert jobb az odds és sokkal nagyobb a kínálat.
2014. márc. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom hogy mi az a netes fogadás :)
2014. márc. 3. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem muszáj netre menni a fogadással, bár tény, hogy a Tippmix Pro kínálata nagyságrendekkel nagyobb, mint a sima tippmixé. A szorzók viszont szinte ugyanakkorák. Persze, lehet regisztrálni bet365-re, meg egyebekre, viszont ott kifizetés tudtommal csak megadott összeg fölött van (tehát ha nyersz 300 forintot, azt nem fogják kiperkálni neked, csak ha már a nyereményszámlád elért egy bizonyos összeget), továbbá (elvileg ugyebár...) az ott megszerzett pénz adóköteles! Köteles vagy utána személyi jövedelemadót fizetni.


Egyébként "öreg róka" vagyok már a Tippmixben (meg a többi szerencsejátékban is), megtapasztaltam már, mit hogyan érdemes megtenni. Szinte nincs is olyan hónap, amikor veszteséges lennék. (Bár tegyük hozzá, meggazdagodni sem ebből fogok.)

A legelső megszívlelendő tanács, hogy sok eseményre egyszerre ne fogadj! Persze, ha egyszerre megteszel mondjuk 10 eseményt, akkor brutális nagy összeget nyerhetsz... viszont elég, ha csak egy elmegy, és már bukta az egész. Statisztikailag pedig 10-ből 2-3 is garantáltan el fog menni.

3-as kötés fölött nem érdemes tenni. Ha több eseményt akarsz, akkor inkább külön szelvényeken add fel.

További jótanács: óvakodj a nagyon magas és (legfőképp) a nagyon alacsony ODDS-októl!

A nagyon magas (3,00 fölötti) azt jelenti, hogy tök esélytelen a csapat. Persze, néha egy-egy ilyen csapat is nyerhet, de erre ráérezni nehéz. (Kupameccseken és kosárlabdában gyakori a meglepetésszerű eredmény.)

A nagyon alacsony meg valószínű bejön, viszont alig hoz valamit. És mindennapos dolog, hogy egy-egy 1,10 körüli meccs elmegy.

Viszont ne is csak az ODDS-t nézve fogadj! Azok néha félrevezetőek tudnak lenni.


Továbbá egy mostani aktuális tipp: az argentin bajnoki meccsek piszok jól fizetnek. Érdemes arra a bajnokságra ráállni.

2014. márc. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!