Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetnék sikeres/ügyes kosárla...

Lehetnék sikeres/ügyes kosárlabdában 160 centivel?

Figyelt kérdés
kedvenc sportom, de még így rendes csapatban nem játszottam.. szeretnék valamit kezdeni magammal, de nem tudom.. érdemes lenne megpróbálnom? 15/L

2014. márc. 6. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes, hiszen remek sport. A 160 centi meg nem kizáró ok és soha nem is volt az, lányoknál meg főleg. Sokkal lényegesebb később, ha csapatban játszol az, hogy mennyire vagy mozgékony, gyors, pontos. Az atletikus, jól dobó játékosok mindig is hamarabb érvényesültek, mint a magasak. A magasság csak egy kis előny, semmi más.
2014. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az egyesületem NB1/B csapatában 164-5 centis irányító van, de nem egy csapat szeretné "megszerezni". 18 éves és kn. 3-4 országos statisztikát vezet. De ahhoz rengeteget kell dolgoznod, hajtanod. :)


13/kosaras lány.:D

2014. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!