Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 4-1-4-1 felállás fociban....

4-1-4-1 felállás fociban. Pontosan hogy is kell ezt elképzelni?

Figyelt kérdés

4 védő, 1 véd.közép, 2 támadó közép, 2 szélső, és 1 csatár?

Vagy 4 védő, 1 véd.közép, 2 KÖZÉP-KÖZÉP, 2 szélső, 1 csatár?


Szerintem előbbi, mert utóbbi inkább 4-3-2-1


Vélemények?

pl. A Bayern hogy játssza ezt?



2014. márc. 7. 11:14
 1/2 Haass Norbert ***** válasza:
Üdv! 4 védő, 1 védekező-középpályás, 4 középpályás, akik ha kell védekeznek, ha kell, támadnak, és 1 csatár. Szerintem így kell elképzelni. A Bayern ugyanígy játssza ezt, bár köztudott, hogy Guardiolanál mindenkinek kell tudni védekezni és támadni. Érdekes taktika, az biztos, de szerintem a Bayernnek még mindig a Heynckes féle 4-2-3-1 fekszik, akárcsak a Német válogatottnak. Guardiola fölforgatja a Bayernt, de jobb csapatot nem csinált belőle. Jó elképzelései vannak, bár véleményem szerint nem illik a német futballra.
2014. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

4 védő,1 vkp 4 kp amiböl két középső kp és a 2 szélső akik vonalszélső szerepkörben vannak(mint a klasszikus 4-4-2-ben) valamint az 1 csatár.

4-3-3-mal rokon felállás,a kettő egymásba jól átalakítható tehát flexibilis.

2015. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!