Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek melyik footballcip...

LOXD kérdése:

Szerintetek melyik footballcipő éri meg jobban; a Nike Mercurial (15 ezer Ft), vagy inkább az Adizero 4 Messi Boot (Messi 2014-es Bl cipője,18 ezer Ft)?

Figyelt kérdés
Footballcipőt szeretnék vásárolni, főként betonra, de nyáron párszor füves pályára. Mivel én nekem a futás, és egyébként az szélső játékosokhoz hasonló képességeim vannak, azt olvastam, hogy a Mercurial kedvezőbb ezen tulajdonságok mellett, azonban nem bírja sokáig... Nekem viszont jobban tetszik valahogyan az Adizero, azzal azonban az a baj, hogy egyesek szerint ízléstelen... A pénz itt annyira nem számít, leginkább az érdekelne, hogy 1:Melyik bírja tovább egy darabbban? 2:Melyikben lehet eredményesebben játszani? 3:Melyik néz ki ízlésesebben?

2014. márc. 7. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés szerintem ugyanaddig bírja mind2 és szerintem az eredményesség tőled függ,nem a cipődtől,ízlésesség szerint inkább Mercurial,de ez mind a te döntésed! :)
2014. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mercuriált ne vegyél mert nekem is az van és nekem nem felel meg én adidast vennék a helyedben nekem a legujab mercuriál van és szinte szine sincs ugy le kopot belső talpa el van törve talpa el van kopva és ha vizet ér olyan szaga van mint ha rohadna és még 4 honapja sincs meg...
2015. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!