Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek bejön? Tippmix

Szerintetek bejön? Tippmix

Figyelt kérdés

104 Augsburg - Schalke V

121 Reims - Marseille V

222 Genoa - Juventus V

126 Kilmarnock - Celtic V

148 Bayern München - Leverkusen H



2014. márc. 14. 12:53
 1/3 A kérdező kommentje:
és hogyan kell kiszámolni az összeget amit nyerek ha bejön az összes? Kombinácioban
2014. márc. 14. 13:18
 2/3 anonim válasza:

Ajánlom neked ezt az oldalt:

[link]

Ez egytippmixkalkulátor. Ha lemész a lottózóba és van net a telódon akkor nem is kell tippmixújság.

Itt megtudod, ha megrakod a szelvényt, akkor mennyit nyerhetsz, meddig adhatod fel stb. Én mindig a suliban valamelyik órán nézem ez által hogy mit rakjak meg. Kiszámolom, mikorra érek oda a lottózóba és egy papírra felírom a számot, hogy pl. 034 H; 067 D; 100 V stb és csak bemegyek a lotiba (lottózó) és előveszem a papírt és kb 2 perc alatt fel is adom.

Ja u.i.-nak megjegyzem, hogy a tippmixben a lehető legmagasabb odds az 2000. Ennél magasabb oddsú szelvényt egyszerűen nem fogadnak el. Én pl egy poén mixet akartam rakni a múltkor, megraktam 14 kosár X-et és valami 46.567.345.567.143.763 Ft-ot nyerhettem volna 200 Forintból. És akor derült ki, hogy a lehető legmagasabb odds az 2000. Tehát a max elérhető nyeremény 200 Ft-ból az 400.000 Ft.

Egyébként, én a neten, speckó a bet365-ön tippmixelek. Ezerszer kényelmesebb és előben is lehet fogadni.

2014. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyébként, bocs, hogy nem a konkrét kérdésedre válaszoltam, de az eredmenyek.com oldalon végig kísérheted a meccseket.
2014. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!