Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem tudtok egy 15 éves lánynak...

Nem tudtok egy 15 éves lánynak valamilyen sportot ajánlani kezdő szinten? Valami olcsó sportágat szeretnék (esetleg röplabda) - bár a szemem nem olyan jó. Veszprémben szeretném ezt űzni.

Figyelt kérdés
A legjobb lenne olyan sportág, amiben nem sérülhet meg a gerincem, mert gyógytesis vagyok (atlétika és küzdősportok kevésbé jönnek szóba). Vékony testalkatú vagyok.

2014. márc. 14. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Úszás lenne neked a legjobb!
2014. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt már most is csinálom heti kétszer. Az mondjuk tényleg segített, bár ugye ez most gyógyúszás keretében ill osztályúszással van és nem tudom, hogy jövőre hogyan lesz. Az valószínű, hogy osztályúszás nem lesz, de azt még nem tudom, hogy folytatnom kell- e a gyógytesit. Amikor kb egy éve kérdeztem az ismerőseimet, akik úsznak (mondjuk az versenyúszás), akkor az elég drágának bizonyult.
2014. márc. 14. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom, hogy milyen sportokat űzhetsz orvosilag, hiszen a gerincferdülésnek is van csomó fajtája. Ami alap, az a futás, én nagyon szeretem, szép helyen, természetben, ha teheted, akár kutyával, vagy barátokkal, tök jó :) az úszás is nagyon jó, bár engem az untat. Igaz, általában 15 évesen inkább a csapatsportokat szokták szeretni, mint a röpi, kézilabda, kosár, ilyenek. Bár mondjuk ezekben már könnyebben sérülhetsz. Szokták ajánlani a lovaglást is, tényleg javítja a testtartást, megint az a kérdés, hogy mennyire kell vigyáznod magadra, mert esetleg érhet baleset. A lényeg, hogy örömödet leld benne ;)
2014. márc. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hogyan van a hátad, de ökölvívás szinte mindig nyerő.


Persze egyenes háttal kell csinálni, meg egyébként is az a normális tartásunk, mindig.

2014. márc. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A lovaglás tényleg nagyon jó, de sajnos eléggé drága
2014. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Menj jógázni, isteni a gerincnek, van külön gerinc jóga is, vagy ami még nagyon szuper az a pilates, oké tudom ezekhez bérletet kell venni minden hónapban, de kb ennyi is a költsége.
2014. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!