Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mitől fájhat a bokám?

Mitől fájhat a bokám?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy egyik nap még semmi baja nem volt a bokámnak másik nap meg mikor meccsünk volt már éreztem, hogy gondok vannak.(kézilabda) Mikor vezettem a labdát nem éreztem, hogy fájt volna.Felugrottam akkor már éreztem egy kis fájdalmat és mikor leérkeztem a bal lábamra azt hittem ott esek össze.Olyan érzésem, volt mikor össze akarják nyomi a lábadat, de brutálisan. Addig tartott a játékom. Az edzőm beállított, hogy megnézzük mi van, felugrani nem tudtam, de futni se igazán. Ez történt szerdán. Rákövetkező napokra mikor leguggoltam, és álltam fel ott olyan érzésem volt mint akinek szét akarják tépni a bokaszalagját. Szerintetek mitől van? (nem estem el, meg semmi nem volt) Bocsi, hogy ennyit írtam.

2014. márc. 15. 21:25
 1/2 anonim válasza:

lehet h valamilyen mozdulatot (járás, ugrás, futás) "nulla" éves korod óta helytelenül végzel, és ez most jött ki.


és keress fel egy orvost, vagy inkább gyógytornászt.

2014. márc. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia nekem is ez a bajom ma reggeltől én boxolni jártam aztán szüneteltem de ma reggeltől szörnyen fáj minden mozdulatnál
2016. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!