Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Télleg ennyit számít a magyar...

Télleg ennyit számít a magyar focistáknak, hogy milyen kapcsolataik vannak?

Figyelt kérdés

Olyat hallottam, hogy állítólag Nemanja Vidic MTK-nál próbajátékon volt, de elutasították és 1 év múlva már alapembere lett a Manchester United-nek. Ez nekem nagyon fura. Milyenek itt a játékosmegfigyelők? Bajner Bálint aki jelenleg a Dortmund ifi csapatában játszik, neki azt mondták, hogy itthon Magyarországon maximum NB2-es focista lehet. Közben Dortmundnál meg...

Nem tudom de pl. a válogatott tele van olyan játékosokkal akiket én be se raknék.! A 2010-ben Ifjusági Világbajnokságon a Magyar válogatott Bronz! érmet szerzett! A mai válogatottnak a 75%-át ezek játékosoknak kellene alkotni! Nem lyanokkal mint pl. Gera,Szabics,Gyurcsó stb.

Döbbenet, hogy aki ismeretlen, nincs kapcsolata, tehetséges azt kib*szák, akinek van ismeretsége de nem jól játszik az mindig játszik.


2014. márc. 17. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Vidicet egyszerűen nem tudták megfizetni az MTK-nál (már ha a Spartak Moszkva tényleg elengedte hozzájuk).


A válogatott más tészta, nagy okos MLSZ az NB1-re akar építeni, egyértelmű hülyeség, mert a jó játékosok külföldre mennek (Huszti, Szalai, Otigba...)

Gera azért már letett pár dolgot az asztalra, ha futni nem is tud már mint rég pontos labdákat ad és jól irányít.


Az ifi VB-t hagyjuk, hiába tudtuk a 20 éves focistákat megverni, ez nem azt jelenti hogy a 10 éve focizó profikkal fel tudják venni a versenyt. Nézd meg a 10 éve u21 VB-t nyert csapatokat és hogy most hol vannak azok a játékosok. Egy-két tehetség eljut a világsikerig, de többségük marad középfocista.

2014. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!