Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok a tegnapi El...

Mit gondoltok a tegnapi El Clasicoról?

Figyelt kérdés

Én mint Real drukker már nagyon unom hogy a barcát mindig a bíró segíti és jöhetnek a barcások hogy a ,,csicska Realosok nem tudnak veszíteni,, meg stb.


Ronaldo 11-nél a barca játékos miért nem kapott egyből piros lapot??? Kérdem én hogy mikor a Man.City-Barca meccsen Demichelis becsúszott Messinek akkor egyből piros lapot kapott itt ugyan az volt a helyzet és csak sárga lap...

Iniesta meg direkt kereste a konfliktust a tizenhatoson belül...

Neymar meg az egész meccsen nem csinált semmit sem csak jól tud színészkedni...Ramost nem kellett volna kiállítani.

Fabregas barátunk meg szépen rálépett Pepe fejére és semmi...hát én is neki mentem volna Fabregasnak.


Szabadrúgásnál meg Pique kezét találta el a labda úgy hogy a levegőben volt de a bíró semmit sem csinált.


Tényleg igaz a mondás hogy a Barcelona 12 emberrel van fenn a pályán.


Biztos ismeritek a facebookos BBVAliga oldalt akik zöme barcelonás és meg is látszik mert elkezdik:,,Ronaldo 11-se nem szabályos,Iniestaé 100% 11-es volt, Neymaré meg 11-es volt de Ramost nem kellett volna kiállítani.,,

,,Összességében megérdemelt volt a Barcelona győzelem,,

,,Pepet ki kellett volna állítani,,


Hát kösz...



2014. márc. 24. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Teny hogy a Barcelona a vilag legciganyabb csapata, es valoban folyamatosan nekik fujnak a birok, azonban Real-oskent mondom hogy a tegnapi nap szerintem nem ilyen volt. A Real tizenegyese nem volt megerdemelt, a Barca mindket tizije az volt. Szerintem tegnap megerdemelten nyert a Barca, a Real nem tudta kihasznalni a helyzeteit, Cristiano gyenge volt, ennyi.


Ettol fuggetlenul persze Oscar dijas szines az osszes Barcas es a kontinens lagnagyobb patkanyai.

2014. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges vitatkozni, mert mindig lesznek olyanok akik szemellenzővel, objektivitás nélkül értékelik a kedvenc csapatuk ill. a rivális teljesítményét. Én Barcásként a következőt tudom mondani:

Ronaldo 11-esét meg lehetett adni, mert ahogy Messinek a City elleni büntetője ez is néhány 10 centin múlott, ennél az iramnál, hátulról pedig abban a pillanatban elég nehéz eldöntenie a bírónak, hogy kívül vagy belül volt-e a buktatás. Demichelis becsúszása utolsó emberként történt, ez viszont egy sima 11-es szitu. Az elfogult logikád szerint akkor minden 11-es pirossal végződne xD. A Barca első 11-ese a legvitathatóbb, mert még én sem jöttem rá, hogy hogyan esett el Neymar, de szerintem Ramos összekoccintotta a bokáját, ami ennél a tempónál elég egy nagy taknyoláshoz, és mivel utolsó emberként követte el Ramos, ezért piros lap jár (hivatalos szabálykönyv szerint). Iniesta faultolása pedig a legegyértelműbb. A labda eltolása után bedarálták a 16-oson belül (2 ember ellen a kontakt keresése elég vicces lenne). Pepe fejére pedig Busquets lépett, nem Fabregas, vszeg eltiltás lesz belőle. Az igazság az, hogy ha Benzema nem hagyta volna ki az ajtó-ablak ziccereket akkor nem lenne most miről beszélni. :-D

2014. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de akkor Pepe miért Fabregasnak ment neki ha nem ő lépet a fejére???
2014. márc. 24. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy láttam, hogy Fabregas nekiütközött Pepének mikor a labda után rohant, majd az összefejelésük után Busquets lépett a földön fekvő portugálra. Amúgy itt van a meccs, ha vkit érdekel:

[link]

2014. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!