Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Real Madrid, Ronaldo?

A Real Madrid, Ronaldo?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észere, hogy amióta elment Murinho elment a Real Madridból, sorra veszítik el a meccseket... De pezeg amikor még ő volt az edző... Sorra azt lehetett hallani, hogy nyertek... Na jó, tudom, hogy azért a fizetése is közrejátszott Murinhonak... De akkor is...


Szerintetek???



Ja a másik kérdésem meg az, hogy ha még Ronaldo is elmenne, akkor szerintetek is vége lenne??



#Real Madrid #Ronaldo #foci... Stb.
2014. márc. 28. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
bezzeg
2014. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Valami normálishoz közeli válasz??
2014. márc. 28. 19:36
 3/15 anonim ***** válasza:

most is azt lehetett hallani, csak aztán bumm...

Mourinhoval is csak egy kupa, egy liga, meg egy szuperkupa jött össze, három év alatt...

Ronaldot meg kezdik unni a realosok is. Komolyabb csapatok ellen becsődöl!

2014. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Na ez mondjuk igaz... Szerintem azért, mert nagynal hiszi magát egy kicsit.. Vagy nem?
2014. márc. 28. 19:41
 5/15 anonim ***** válasza:
de
2014. márc. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor meg ez lenne a legjobb, ha összeszedné magát, ő is meg pl Benzema mert amit szerdán össze vissza izéltak a pályán... Holnap remélem helyrerázodnak...
2014. márc. 28. 20:11
 7/15 anonim ***** válasza:

De ostoba kérdés... az megvan, h vezették a bajnokságot, és most is versenyben vannak a bajnoki címért? Hol volt ez tavaly Mourinhóval?

CR pedig akkor is megdöglik a pályán, amikor a többiek már lazáznak, úgyhogy ezt az újságban olvasott jaj-de-beképzelt-ez-a-Ronaldó-gyerek szövegek helyett inkább látni kellene, nem csak nézni..

2014. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát kössz... De szerintem nem beképzelt... Azért írtam, mert kiváncsi vagyok mások véleményére..
2014. márc. 29. 13:45
 9/15 anonim ***** válasza:

Figyelj tavaly ilyenkor 15 pont hátrányban volt a Real.Mouval.


Most ez 3. Igaz egy hét sem telte el és 3 pont előnyből 3 hátrány lett..


De figyelj,gondolom Realos vagy.:) Még mindig jobb a Real helyzete azért,a Barca kikap egy Valladolidtol meg egy Valenciától otthon.. Real meg kiktől kapott ki? Atletico Barca x2.. meg a Sevilla.


Menyerik sztem a bajnokságot,ma a Barca X-el vagy kikap,Atletico kikap,Real pedig nyer :)

2014. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
:D Aha, köszi a véleményed :) Igen, Real-os vagyok...
2014. márc. 29. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!