Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen szanalmas szerintetek,...

Milyen szanalmas szerintetek, ha egy szemely, aki korabban versenyszeruen pingpongozott elindul egy amator versenyen?

Figyelt kérdés

Valaszlehetosegek: egyaltalan nem, nagyon, ku**ara, kib#szottul. Aki az elsore szavaz, azt kerem elje bele magat, h o az amator, de ervelhet is mellette, ha tenyleg ugy gondolja.

Elore is koszi.



2014. márc. 29. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha korábban versenyzett, az azt jelenti, hogy évekkel ezelőtt. A napi edzések kihagyása pedig nagyin visszafejleszt. Nyilván a profik között nem indulhat, ha évek óta nem sportolt, míg a profik folyamatosan, napi szinten edzenek.
2014. márc. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez viszont olyan mintha lama lett volna a profik kozott korabban, s menne az amatorokhoz alakitani, hatha ott van sikerelmenye. Ja, es hanem olyan gyorsan tunnek am el az evek, kondiban biztos, h igen, de amugy nem igazan, ahogy bizonyitotta is egyik profival szemben, aki most is nyomta, s megszorongatta. A lenyeg az, h ez az amatorokkel szemben nem fair.
2014. márc. 29. 14:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyik csoportba sem illik bele. Hiszen már nem profi, de azért nem is amatőr. Ha a kiírás szabályainak megfelel, akkor megfelel. Az amatőrök max. tanulnak valamit.
2014. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azonkívül ki az amatőr és ki a profi? A határvonal nem egyértelmű. Versenyszerűen? Hiszen az amatőr is versenyez, most írtad.


A profi nekem az, tudástól függetlenül, aki abból él, és nem hobbi játékos munka mellett. Egy amatőr is játszhat profi szinten. Akkor őt is zárják ki?

2014. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát végülis szíve joga azt mondania magáról, h amatőr, s nem edzett több éven keresztül napi több órában, ami rendesen megvan a kezében, s azt nem tudja elvenni tőle senki. Én is mehetnék 5 évesekkel focizni, csak én nem vok ilyen szánalmas, pedig hasonló a kettő sztem eléggé, meg van ilyen is az életben, h fairplay, azt se nagyon ismeri senki manapság. De igaz, ha ettől egy lúzer a sportvilágban boldog lesz, akkor legyen, csak én ha játszanék, akkor is úgy, h tét nélkül, mert ez így nagyon gáz.
2014. márc. 29. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:

"megvan a kezében, s azt nem tudja elvenni tőle senki."


De igen. Ugyan nem pingpong, hanem hangszer, de régebben zenéltem, és sok fellépésünk is volt. Most már jó ideje nem foglalkozom vele. Ha hirtelen hangszer kerül a kezembe, akkor nagyon bénázom, kéne egy fél év kemény gyakorlás, hogy a régi szintem visszahozzam.

2014. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát a pinyónál sztem több év után (legalábbis nekem, még az amatőr szintem is) is elég fél óra aktív pötyögés, s visszatér a régi énem. Akik pedig jobban tolták, sztem egy amatőr laza elveréséhez ez simán elegendő.
2014. márc. 29. 22:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Én regisztrációs kártyával rendelkező amatör vagyok ,de mindig az igazoltak között indulok ,mert ott lehet jót játszani!Van ahol külön van "látott már ütőt kategória" ,"Amatör megye másodosztályig" ,Megye elsőosztály nb3-ig". Személy szerint felajánlanám ,hogy az eredményem ne számítson csak egy kicsit játszhassak!Pedig bármilyen amatör versenyen indulhatnék csak nem élvezném!
2014. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én is szívesen játszok igazoltak ellen, vertem is már el kisebb korosztályúakat, pedig évi szinten alig fogok ütőt.

De az más, h kisebb korosztály, nekem meg van rutinom.

De amikor vki több éven keresztül játszott igazoltan, de már elméletileg abbahagyta, s játszik az igazoltak között, s az igazolt éppen elbírja verni, az ne mondja nekem, h nem az miatt játszott olyan jól, h előtte versenyszerűen tolta, mert mi másért akkor????


Szóval én biztos nem indulnék amatőrök között olyanban, amiben nagyon jó vagyok, mert vhogy elég gáznak érezném. Az más amit kedves utolsó írsz, h amatőrként igazoltak között játszik vki.

De amúgy, amikre én járok amatőr verseny, ott mindig olyan amatőrök vannak, akik sokat játszanak, én meg alig, így olyan, mintha profik ellen játszanék, s ahhoz képest egész jó sikereket érek el szerencsére, de meg kell szenvednem minden "amatőrrel". :)

2014. jún. 3. 21:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!