Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 14/L. Barcelonában szeretnék...

14/L. Barcelonában szeretnék focizni. Hogy tudom ezt elérni? (többi lent)

Figyelt kérdés
8 éve focizok. Nem játszom valami rosszul. Azon gondolkodtam h nem szeretném befejezni a pályafutásomat, hanem külföldön szeretném folytatni olyan 15-16 évesen. Nos, már 8 éve kedvenc csapatom a Barcelona, ezért ott szeretnék focizni. De hogy érjem ezt el? Írni kell az egyesületnek h szeretnék ott játszani, vagy oda kell menni hogy lássák a játékomat? Vagy mit kell csinálni?

2014. márc. 30. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
"Írni kell az egyesületnek h szeretnék ott játszani, vagy oda kell menni hogy lássák a játékomat?" Így egy megye3-as falusi csapathoz talán bekerülhetsz. (persze női szinten nincs ilyen). először is tudnunk kéne, hogy milyen szinten focizol, melyik csapatban, és milyen eredményeid vannak, utána tudnánk értelmes tanácsokat adni.
2014. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Keress először magyarországon olyan akadémiát/csapatot ahova profik járnak után meg ha megy akkor már ők visznek külföldre ..ha tényleg annyira jo vagy...
2014. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 t_GaRami_a ***** válasza:
Szerintem hívd őket fel és holnap már ott játszhatsz. -.- Most komolyan mit gondolsz? Először talán magyar válogatottól kijutsz külföldre és ha tényleg jó vagy átigazolhatsz oda. Ne légy már ilyen naiv. Persze ez sem olyan egyszerű. Ne érts félre nem rosszindulatból mondom.
2014. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
XD jot rohogtem , kb 20 ev hogy bekerulhes mivel nem valogatnak be jotment embert oda , de majdha nagy lany letel meg erted
2014. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerjel egyszeruen probajatekot. De arra a 2-3 hetre ki kell koltoznod es azt valakinek finanszirozni kellene.
2014. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!