Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb foci válogatott?

Figyelt kérdés

Régóta a Spanyolválogatott drukkere vagyok de

most érdekeln, hogy ezzelki, hogy van.

Főleg arra gondolok hogy melyik a legjobb.

Vagy a 2014 es v.b. legesélyesebb válogatottjára!?



#legjobb #spanyol #futball #válogatott #legesélyesebb #v.b.
2014. ápr. 3. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Német,Brazil,Spanyol 3-mas a legjobb:))
2014. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Haass Norbert ***** válasza:

Üdv! Én német drukker vagyok, de szerintem most a spanyolok a legjobbak. A német válogatott olyan, mint egy gép. Monoton játszik, úgy, ahogy, amilyen formában van. Általában zavarba hozható olyan váratlan húzásokkal, amilyenekre a spanyolok, olaszok, franciák, brazilok és talán az argentinok, és bár kis eséllyel, de a portugálok is most képesek lehetnek. Tétmérkőzésen, főleg világbajnokságon más csapatnak nem igen lesz esélye megállítani őket. Vannak olyan válogatottak, amelyek tényleg mindenre képesek, ilyenek a franciák és az olaszok. Ők akármilyen formában vannak, képesek győzelem nélkül kiesni, vagy aranyérmet nyerni. Bármi elképzelhető. Ezek a válogatottak 1-1 mérkőzésre játszanak, és így tudnak többnyire felülkerekedni ellenfeleiken. Fejben nagyon erősek, amolyan "minden hájjal megkent" rutinnal rendelkeznek.

A brazilok otthon egyértelműen esélyesek, szerintem lesz is nekik fújva egy kicsit. De azon kívül remek csapat, hazai rendezésű vb-n nagyon fognak nyomni, abszolút esélyesek, bárki ellen bármikor. A többi keményebb dél-amerikai csapatnak is lehet esélye, de egy európai favorit csapat ellen nagyon nehéz dolguk lesz, hiába a "hazai pálya". Talán Argentínának lehet komolyabb esélye eljutni a végső győzelemig, de ugyanúgy fennáll, hogy egy európai favorit megállítja őket. A spanyolok önmagukban nagyon jók, továbbra is nagy esélyük van vb-t nyerni, viszont a brazilok és néhány más európai nagy csapat tudja, hogy kell megölni a játékukat, pl. az olaszok, franciák, németek, de akár a hollandok is. Hollandia, Portugália és Anglia kevesebb sansszal, de eljuthatnak a végéig. "Ők azok az esélyesek, akiknek soha sincs esélyük". Általában betliznek, főleg a kiesési szakaszban.

Általam kialakított esélykategóriák:

1. Brazília és Spanyolország - két külön kategória, Dél-Amerika és Európa első számú favoritjai.

2. Franciaország - Mindenre képes, bárkit meg tud verni.

3. Németország - Szinte hibátlan, a legdinamikusabb csapat a világon, ez biztos, most csak annyi kell, hogy végre jól kijöjjön a lépés.

4. Olaszország - "Minden hájjal megkent" talán a spanyolokat és a brazilokat nem lesz képes legyőzni, amúgy azon kívül bárkit.

5. Argentína - Nagyon erősek, de kiszámítható játékot képviselnek.

6. Hollandia, Anglia, Portugália.

Többieknek nemigen lesz esélye. Kolumbia és Belgium okozhatnak meglepetést, de nem hinném, hogy vb-t nyernének.

Persze ez csak az én meglátásom, ez borulhat, sőt szerintem borulni is fog. Remélem nem bántottam meg senkit azzal, ha esetleg leírtam a kedvenc csapatát. Mindenkinek jó szurkolást!

2014. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
hollandia-anglia
2014. ápr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem a franciák nem tudnak megverni bárkit.

A régi francia válogatott tényleg megtudott mindenkit verni,de a mostani a VB-n max. a legjobb 8-ig fog eljutni.

2014. ápr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!