Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Real vagy Barca, mi ez?

Real vagy Barca, mi ez?

Figyelt kérdés
Miért kérdezik hogy Real vagy Barca,mintha csak ez a két csapat lenne!Mi ez a hülyeség ez valami új divat vagy eddig is volt?

2014. ápr. 3. 23:53
 1/9 anonim válasza:
Hát én lány létemre fingot se tudok a fociról, de nálunk is ez megy. Főleg mióta a srácok rákaptak a tippmixre. Szerintem azért van ez, mert most ezt a két csapatot kapták fel.
2014. ápr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hajrá Atletico :)
2014. ápr. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert a jelenlegi 2 legjobb jatekos ott van. Cr7, Messi. Es ugye ezeket agyonsztaroljak. Meg náluk nincs igazán rossz szezon így konnyu kitartani mellettuk... De pl. én már 5 éve MU szurkoló vagyok ( BL döntő-2009 ) .
2014. ápr. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Chacón vagy Csonttörő?" :D
2014. ápr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Èn csak annyit mondok hajrá bayern.Amúgy addig os ez ment főleg a fociról semmit sem tudók között.Amúgy e csapatokatnak köze nincs tipmixhez mert általában kicsi a szorzó még a hamdire is.

XD:-)

2014. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"De pl. én már 5 éve MU szurkoló vagyok ( BL döntő-2009 )"

Tyűha, b.aszki! A Real 2002 óta BL-döntő közelébe sem volt, 3 évig el kellett tűrniük, hogy a Barca mindent bezsebelt. Ezt most úgy mondod, mintha a MU valami középkategóriás csapat lett volna az elmúlt években, miközben semmivel nem volt rosszabb a Realnál.

2014. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hmmm... Real vagy Barca? LIDL!!
2014. júl. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 barcamesssizozo válasza:
Azért mert ez a világ két legjobb klubja és a legelsőben (Barcelona) ott van a világ legjobb játékosa (Messi)a Real Madrid a második ott meg ott van (Ronaldo)nem a brazil az jobb nála hát ezért. Amúgy mindenki szurkoljon a Barcelonának mindenkinél jobb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Carlo do Renny ***** válasza:
Szopjatok f***t HAJRÁ REAL a világ legjobb csapata és CR7 a világ legjobb játékosa!!!
2014. júl. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!