Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol lehet olcsón/olcsóbban...

Hol lehet olcsón/olcsóbban kosaras cipőt venni?

Figyelt kérdés
Kosárcipőt akarok venni,de magyar üzletekben drágák. néztem SportsDirect-en, találtam egyet ami tetszik (18250Ft+szállítás), csak félek a mérettől, ezért gondoltam körülnézek még Magyarországon is. Dechatlon nagyon drága, totál nem éri meg, még szállítással együtt is olcsóbb az SD. Vannak esetleg még boltok amiket érdemes megnézni mondjuk neten? (kék fehér cipő kéne 42-es :D)

2014. ápr. 17. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egy Reebok cipőt vettem a Hervisben, 12-ért (mondjuk sima fehér csak). Ennél olcsóbban nem nagyon kapsz normális cipőt.
2014. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát az a helyzet hogy a hervis' intersport decatlon stb nemolcsó bár igaz Hogy jót olcsón nem kapsz!!! De én a helyedben inkáb kisebb boltokban próbálkoznék pl: sizo sportbolt v vagy ilyesmi de ilyenekben nincs is nagyon raktár de olcsó nagyon is !!! :-) :-) :-)
2014. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!