Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit tegyek? (Többi lent)

Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves fiú vagyok. Nos egyből a közepébe vágnék, szóval ez egy focival kapcsolatos kérdés lenne. Régebben, tesiórán, amikor 7-8-os voltam, nem igazán érdekelt a foci, viszont most 9-es vagyok és nagyon érdekel. Elkezdtem focimeccseket nézni pár hete, kedvenc csapatom is lett, és láttam, hogy milyen jó is ez a sport. Úgy gondoltam veszek egy labdát és kijárok a közeli pályára. Régebben kapusként játszottam, viszont abban kevésbé voltam jó, de most nagyon jól tudok kapura rúgni és szerelni. Arra gondoltam, hogy szeretnék valamilyen csapathoz menni focizni, viszont 16 leszek következő hónapban. Ha még így is tudnék menni, a másik akadály, hogy nincs sok pénzünk, viszont szeretnék csapatban sportolni. Szerintetek mehetnék így is valahova? Köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 23. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!!:) én is 15 évesen kezdtem jobban érdeklődni a foci iránt és hát én is szerettem volna csapatban játszani. Ami sikerült is, és még fizetni se kell. Nem tudom, hogy hol laksz de biztos van ott is valamilyen egyesültem, menj el egy edzésre, beszélj az edzővel (tapasztalat, mindig örülnek az újaknak) és ő biztos tud valamit mondani. Ha tényleg jó vagy ahogy mondod, biztos ad rá lehetőséget, hogy bizonyíts. Legalább is én így gondolom. Mondjuk nem tudom, hogy a fiú csapatokba pontosan hogy megy, de a lányoknál így!
2014. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!