Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Bl-be az Atletico Madrid -...

A Bl-be az Atletico Madrid - Chelsea meccsen szerintetek ki nyer? Kinek szurkoltok?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Atletico Madrid - Chelsea meccs kedden volt, es 0-0 lett.


A Chelsea - Atletico Madrid meccsen nem tudom ki fog nyerni, nagyon keteselyes, szerintem a Chelsea biztos fog 1 golt rugni, ha erre tud valaszolni az Atleti akkor talan ok mennek tovabb.

2014. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 reptoid ***** válasza:

A Chelsea, Mourinho nagy mágus. Ha támadniuk kell, megoldják, a PSG ellen kellett 2 gólt szerezniük a visszavágón, összehozták. Védekezésben tudjuk milyen jók, az idő nekik dolgozik. Az Atlético játékosait jobban fel fogja őrölni a meccs, a vége felé pedig az ehhez a stílushoz szokott Chelsea higgadtabban fog játszani, így gólt vagy gólokat szerezni.


Én inkább a Chelsea-nek szurkolok, mint a matracosoknak :D

2014. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hazai pályán nem védekezhet mind a 10 mezőny játékos :) szóval tuti kap gólt a chelsea és így ki is esik
2014. ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hajrá Atletico!!
2014. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én a Chelseának szurkolok remélem összejön nekik a továbbjutás!!
2014. ápr. 25. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
nah mint írtam, ha nincs 10 védő akkor simán kap gólt :)
2014. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

SAJNOS KIKAPTAK NAGYON SAJNÁLOM!!


ANNAK ÖRÜLÖK HOGY TORRES GÓLT SZERZETT!!

2014. máj. 1. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!