Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen minőségű a Pelé focilab...

Milyen minőségű a Pelé focilabda, amit jelenleg akcióban a TESCO-ban lehet megvenni (és eredeti ára 9000 Ft)?

Figyelt kérdés
Miért ilyen drága? Mit jelent az, hogy PVC? Azt gondolná az ember, hogy ez pont nem minőséget jelent! Furcsa, hogy már rendes bőrfocit lehet kapni 4-5 ezerért, ez pedig eredeti áron 9000. Van valakinek tapasztalata? Érdemes megvenni akcióban? Köszönöm!

2014. ápr. 27. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Pelé maga sodorta a combján a PVC-t, csak ez lehet az oka.

Nem ér annyit!

2014. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akcióban csak 2000 Ft :)
2014. ápr. 27. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért 9000 Ft mert Pelé nevével jól el lehet adni,amúgy 2000 Ft-ért simán megéri,vedd meg.
2014. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MobilTudor válasza:
A PVC műanyag, az a labda nem igazán jó (kültérre legalábbis). Szerintem a sima fekete-fehér labda jó, az megéri. A strandfoci labda is jó - ha homokban akarod használni. Hogy miért drága? Nyilván nem kerül normál forgalomba és kihasználják a Pelé nevet...
2014. ápr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ma akartam venni nem voltam elájulva tőlük inkább kimentem a tescoból és ott olyan kis üzletben egy sportboltban vettem egy jó kis nike-t ami tényleg jó igaz 4000ft de szerintem jobb
2014. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!