Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Magasra szeretnék ugrani,...

Magasra szeretnék ugrani, hogy lehetőségem legyen zsákolni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem el az "Air Alert II"-t , 176cm vagyok(tudom, hogy kicsi :c)

De szeretnék zsákolni és ha nem növök még annyit amennyit kell akkor az ugrás magasságával szeretném a magasságot "pótólni".


2014. máj. 1. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én saját tapasztalat alapján abbahagynám az AA-t, amíg van bokám meg térdem (nekem már nincs :D). Annyira terheli az ízületeket, hogy nem éri meg az egészet csinálni.

Lépcsőzz, guggolj (akár kisebb súllyal), ugrókötelezz (akár lábsúllyal), csinálj kitöréseket, stb. (bármi ami a combot, vádlikat erősít, és nem terheli le a térdeidet, bokádat)

Emellett gyakorold az ugrást. Nézzél videókat, hogy hogyan lehet legjobban elrugaszkodni. 1-2 hónap alatt 10-20 centiket össze lehet szedni az elején. Sok sikert, kitartást!

2014. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!

Akkor abba hagyom az AA-t és elkezdem úgy ahogy tanácsoltad!

Minden erőmmel azon leszek, hogy fejlődjek!

Még egyszer köszönöm! :)

2014. máj. 2. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehetsz bele bármit ami tetszik, vagy találsz kondis oldalakon. Jó a változatosság, amikor már kezd hozzászokni a szervezeted, akkor nehezítés, edzésmód váltás, stb :)
2014. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm válaszod, elkezdtem edzeni ahogy tanácsoltad.

már csak az érdekelne, hogy lehetséges-e, hogy a mostani ugrásomra rátegyek +36-40 cm-et.

Szerinted elérhető ez a ,ennyiség? :D

2014. máj. 11. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Aaaaaz nem kevés azért. Sok edzés, gyakorlás, odafigyelés. Keress edzésterveket, mellette más izmokat is eddz, hülyén néz ki a 40-es vádli 30-as kezekkel :DDD

Nincs lehetetlen, csak kitartás kell. Sok szerencsét :)

2014. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!:D

Mindent bele adok!! :)

2014. máj. 12. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!