Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit ajánlanátok, melyik sportot?

Mit ajánlanátok, melyik sportot?

Figyelt kérdés
Most atlétikázom,de el szeretnék kezdeni egy labdás sportot.Röpi,kosár,kézi az ,ami tetszik.160 cm vagyok,izmos alkat és azt hallottam nem kell feltétlenül 2 méternek lennem ,hogy pl.:kosarazzak.Ti mit gondoltok?

2014. máj. 2. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Kor, nem?

Profi kosárlabdában, nagyon kijön a magasságkülönbség. Igaz, hogy nem kell 2 méternek lenned, de nemzetközi szinten min. 180, magyar szinten min. 170-75 cm az ami "elfogadott". Ez alatt nagyon nehéz érvényesülni védekezésben, lepattanózásban.


Röplabdában a hálónál ugyancsak nem árt egy 180-90 cm, de van külön alacsonyabbaknak kitalált poszt (DS, libero), ahova nem kell ilyen nagynak lenni.


Kézilabdában megint szép szál emberek vannak. 170-80 cm-vel talán a szélsők a legkisebbek.


Ezeket férfi felnőtt szinten írtam, kor és nem hiányában :)

2014. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem simán beférnél egy kézilabda csapatba szélső játékosnak,mert kézihez jó az izmost testalkat szeretik, ha egy játékos nem csont és bőr (tapasztalat).
2014. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy ezen gondolkoztál-e már, de ha izmos vagy és atletikus, akkor az amerikai foci sem lenne olyan rossz választás számodra szerintem
2014. máj. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kézilabda a legszebb sport szerintem.
2014. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is a kézilabda mivel azt sportolom:D
2014. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!