Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek? Mit gondoltok erről?

Szerintetek? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
szerintetek a Milan be fog jutni az Europa ligába, csak azért kérdezem, mert 2006 óta Milanos vagyok és haverommal fogadtam egy nagyot, hogy be fogunk jutni az EL ba, mert ha nem akkor nagyot bukok.. :S de bízom bennük és befognak jutni, csak kíváncsi vagyok, hogy más mit gondol erről.

2014. máj. 6. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

2 forduló, 3 pont hátrány az 5. helyhez képest aki már EL-induló (ráadásul pont az Inter az 5.)


Milan megy Atalantába és fogadja a Sassulót. Utóbbi sztem sima lesz, az Atalanta lehet kifog rajta. A bajnokság elején kellett volna jó formában lenni, ott rontották el.


Az Internek van egy otthoni Lazio elleni és egy idegenbeli Chievo-meccs. Utóbbi szintén Inter-győzelemesélyes, Lazio meg a nagycsapatok ellen jól szokott játszani.


Tehát ha az Inter kikap a Laziotól akkor van esélye a Milannak, de csak ha mindkét meccsét megnyeri. Nem áll jól a szénád.

2014. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ szerintem nagyvalószínűséggel az Atalantát is behúzzuk, mert otthon 3-0 ra vertük, a sassuolot pedig megint behúzzuk remélem mert idegenben 4-3 ra kikaptunk..
2014. máj. 7. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!