Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Pécsett melyik kosárpályán...

Pécsett melyik kosárpályán játszanak sokan általába?

Figyelt kérdés
NEVKO, 1-es gyakorló, TÁSI? Mert szinte sose látok sehol embereket, csak néha Zsolnay negyedbe, ott meg csak félpályás palánkok vannak ara meg kicsit unalmas meccsezni... (főleg, hogy a rettentő okos tervező mérnökök úgy oldották meg, hogy délután kb. kisüti a nap a szemünket)

2014. máj. 11. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Hello! Az 1-es gyakorló, nem 2-es akart lenni? Mert én arról tudok csak. Mi régen ott játszottunk sokat, csak épp kihalta egy idő után. Úgy tudom Nevkónál szoktak lenni leginkább hétvégéken, illetve uránba a Bánkinál, vagy a Szilárd Leó parkban, de ott meg leszerelték a palánkot tudtommal. Zsolnayban valóban rossz, hogy a nap szembe süt, nyáron meg lehull a fáról a sok bogyó, amin meg el lehet nyalni :D De uncsi a félpálya? Én életemben többször játszottam félre, mint egészre és sose untam :) A másik meg, hogy esély nincs sokszor, hogy össze gyűljön 8-10 ember egy normális egészpályára. Te amúgy fiú/lány, kor? Én fiú vagyok.
2014. máj. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is fiú vagyok és 16 éves.
2014. jún. 7. 21:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Para. Akkor nem játszok veled :D
2014. jún. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért is?
2014. jún. 10. 18:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert legyőznélek :)
2014. jún. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért? mennyi idős vagy, ha szabad tudnom?
2014. jún. 11. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Az mind1. A lényeg, hogy király vagyok a pályán :)
2014. jún. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vajda Gábor válasza:
Meg egy kicsit beképzelt...
2014. jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!