Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 18 éves fiú vagyok,9 éve...

18 éves fiú vagyok,9 éve sportolok (foci), több mint 3 éve igazolt játékosként megyei szinten és ezt sokan smmibe nem nézik mármint a megyei focit, nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
meg olyat is hallottam már hogy azok akik megyei szinten játszanak nem is focisták,persze tudom hogy némelyik megyei csapatban nagyobb összetartás van mint a nagy NB1-es "sztár" csapatokban csak érdekelne a véleményetek
2013. nov. 14. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen megyei csapatba akarmilyen foci analfabéta bekerülhet ,tehát nemcsoda,hogy semmibe se nézik az ilyen "focistákat,,
2013. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nézd, ez Magyarország. Most kaptak ki az u21-esek az Albánoktól... Egy montenegrói csapat elveri a bajnokot, ami elvileg a legjobb csapat az országban. Akkor milyen lehet egy Megyei csapat?

Minősíthetetlenül botrányos itt ez amit focinak csúfolnak, sajnos. Angol 8-ad osztály állítom elverne itt bárkit.

2013. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a megyeibe is vannak szexi pasik
2013. nov. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egész magyar futball egy nagy szar. Én személy szerint leszarom, hogy egy szar Videoton, vagy egy szar Debrecen nyeri a bajnokságot. Borzalmasan gyenge a színvonal. Nem is nézek nb1 et még véletlenül sem. És az nb2 megye2 ennél csak rosszabb. Nem csoda, ha lenézik. Szerintem, ha komolyan gondolod a labdarúgást, az első adandó alkalommal menj külföldre.
2013. nov. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat meg a véleményeket!

a magyar foci színvonalával egyet értek

utolsó válaszolónak szeretném mondani hogy komolyan gondolom de sajnos 18 évesen már nem lehet elkezdeni komolyabban foglalkozni vele nem hogy külföldben gondolkodni

2013. nov. 16. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!