Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Késő 13 évesen elkezdeni...

Késő 13 évesen elkezdeni teniszezni, úgy, hogy profi szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Most vagy két hónapja kezdtem el teniszezni, és mindenki azt mondja, hogy nagyon tehetséges vagyok, és nagyon szeretem, és, ha heti öt órát vennék úgy sem lehet?

2014. máj. 14. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Profi lehetsz, csak kérdéses hogy milyen eredményeket fogsz elérni. A többiekhez képest több év lemaradásban vagy, ezt kéne csökkenteni.
2014. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MrPifta ***** válasza:
még talán lehetsz. Nadaltól messze vagy valószínűleg, de taln lehetsz annyira profi, hogy meg is élj belőle.
2014. máj. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én 1 éve teniszezek és 13 éves vagyok. Nem gondolom hogy lehetnél profi de egy próbát megér. És ez a 2 hónap nem sok szóval abból nem igazán lehet megállapítani hogy milyen jó vagy.
2014. máj. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
amikor azt mondták neked, hogy tehetséges vagy akkor azt úgy értették, hogy a korodhoz és gyakorlatodhoz képest vagy az. Különben ha nagyon sokat edzel (naponta 50-60 szerva) akkor az sokat segít. Ha meg elfáradsz kapcsold be a Tv-t és nézz teniszt! Abból még technikát is tanulsz.
2014. máj. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Naponta 50-60 szerva? Esetleg napi 500-600 lenne sok.

Lehetsz profi, baromi nagy áldozatokkal, sok lemondás és csalódás árán, ha mindig mész tovább és nem adod fel.

Ha 13 éves vagy akkor már nem tud úgy a véredbe ivódni a technika mintha kiskorodtól teniszeztél volna. Nem tudom pontosan mikor is kezdtem, de olyan 10 évet biztos teniszeztem. 16 éves korom végére hagytam abba.

Még nagyon az alapoknál vagy, de ha ilyen szerelmet fogsz érezni évek múlva is a tenisz iránt csinálhatod profin, főleg most még suli mellett.

2014. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!