Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Magyarországon melyik adó...

Mysterystudent kérdése:

Magyarországon melyik adó közvetíti az összes NFL mecset?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nagyon rákattantam a football-ra és nem csak online szertném nézni, hanem rendes magyar kommentárral.

2014. máj. 18. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Az összeset egyik sem. A sport 1-2-n szokott lenni 1-2 meccs hetente, a rájátszásban meg valamennyivel több. Majd szeptember 4-én kezdődik a szezon.
2014. máj. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az elöszezont nem adják?
2014. máj. 18. 16:16
 3/7 edsel válasza:
A draftot nem közvetítik csak online tudod megnézni
2014. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja értem... És a Ncaa Football-ról tudtok valamit? Azt adják egyáltalán MO-n?
2014. máj. 18. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg adják a Digisporton, csak nekünk itthon nincs, ezért nem állítok biztosat.
2014. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 WheneverYouWant válasza:
2004 óta adja a sport 1-2... de csak egy pár mecset... mivel egy időben van több meccs így nem lehet egy adón egyszerre közvetíteni. be lehet viszont fizetni az nfl game pass ra ami arról szól hogy élőben vagy utólag megnézhesd őket. De ezzel én is még csak ismerkedem.. idei szezonra be akarok fizetni.
2014. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
c8 is ad pár meccset.
2014. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!