Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki nyeri, meg...

Szerintetek ki nyeri, meg tudja nyerni Németország a 2014-es VB-t?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha felhagynak azzal a tipikus steril német focival, ami már 2006-ban is csak a 3. helyre volt elég és keményen odateszik magukat akkor akár meg is nyerhetik. Nekik leginkább egy Heynckes vagy Hitzfeld típusú edző kellene, velük akár a címvédés is sikerülhetett volna. A spanyolok kifacsartak lesznek, semmi esélyük. Az oddsok alapján a braziloknak van a legnagyobb sanszuk, mert a jó csapat mellé egy jó edző is adott, de én egyáltalán nem nevezném favoritnak őket. Viszont azon egyáltalán nem lepődnék meg ha Portugália megnyerné, mert amit Ronaldo idén produkál, ahhoz foghatót én még nem láttam, és mondom ezt úgy, hogy az argentinoknak szurkolok Messi miatt, de nekik esélyük sem lesz.
2014. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tippje az előző írónak úgy eltalálta a valóságot mint ronaldo az egyszemélyes sorfalat.


Asszem ez mindent elmondott a portugálok teljesítményéről

2014. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!