Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért lengetnek a szurkolók...

Miért lengetnek a szurkolók piros fehér fekete zászlót a lokimeccsen? Ez mit szimbolizál?

Figyelt kérdés

2014. máj. 31. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a piros-fehér-fekete a Honvéd csapatának a színei szóval a vendég szurkolók lengethették azt a zászlót.
2014. jún. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a loki szurkolók is szoktak ilyen zászlókat lengetni, például itt egy kép a tegnapi meccsről: [link]

és ezek nem a honvéd szurkolók

de nem csak a legutóbbi meccsen láttam ilyet, hanem már több alkalommal is

2014. jún. 1. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Hmm, akkor jó kérdés akkor.Viszont ők biztos meg tudják mondani:


[link]


Vagy ők:


[link]

2014. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm megkérdezem akkor :)
2014. jún. 1. 18:18
 5/6 anonim válasza:

Mert ez stilusos. En DVSC ultra vagyok.

Ha csak piros-feher lenne, nem nezne ki jol...ez meg fazont ad neki, es kicsit egysegesebb osszeallitas is, az egy dolog, hogy a fekete lehet mas csapatnak a szineben is...:) udv. egy ultra

2014. jún. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akos003 válasza:

Azért mert,a fekete és a fehér az ultrák színe,ezért lásd Ferencvárosnál is a B-Közép(R.I.P.) zöld-fehér-fekete zászlót lengettek.

Utolsónak egy kis off:07.03.-án remélem jó fogadtatás lesz...;)

Bajtársak Diósgyőr tag.

2014. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!