Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért utálják az emberek a...

Miért utálják az emberek a Lokit, ha az ország legeredményesebb csapata? (Lenne róluk még néhány kérdésem? )

Figyelt kérdés

Én szoktam NB1et nézni, de nincs kedvenc csapatom. Egyedül a Videotonnal nem szimpatizálok, de feltűnt több portálon is folyamatosan olvasom, hogy mindenki utálja a DVSC-t. Nekem elég szimpatikus a játékuk és örülök, hogy bajnokok lettek.

De miért lett a You'll never walk alone az indulójuk? Mi lett a Tankcsapdással? A YNWA nem a LFC indulója?

Meg miért kiabálják a szurkolók a meccseken, hogy "civílváros"? Mitől civílek?


2014. jún. 2. 12:45
 1/4 anonim válasza:

Nem civíl város, hanem civisváros :D

Nem tudom miért énekli, de nekem tetszik...

Nem tudok róla, hogy a YNWA az indulójuk, nekem valami " mi indulunk ha kell, mert bennünk a vér piros-fehér " rémlik.

Azért utálják, mert nem pesti csapat. Újpesti léttemre megvallom nekem is vannak onnan olyan játékosok, akiket szivesen látnék itt.

Pl. Bouadlát, Szakályt, Bódit, Korhutot, meg van, akinek a nevét nem tudom.

2014. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Több dologban is helyretennélek:


- azok utálják akik egy másik csapatnak szurkolnak, mert ugye ellenfél

- nem civilváros, hanem cívisváros

- nem a legeredményesebb csapat, csak az elmúlt években erősödtek meg. Ha a bajnoki vagy a kupagyőzelmeket nézzük akkor mindkét esetben a Fradi a legeredményesebb, utána MTK, Újpest, Honvéd, és a Debrecen csak ötödik. És kell még pár évtized amíg a legeredményesebb lesz. Ráadásul a Fradi az egyetlen magyar csapat akinek volt aranylabdás játékosa és nyert nemzetközi kupát. Akkor miért is a Debrecen a legeredményesebb?

2014. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az elmúlt évekre gondoltam. A Fradi olyan, mint az angol foci.. dicső múlt , semmi jövő.

Pedig szeretem azt a játékot is, amit ők játszanak, de a Loki valahogy "csapatosabb". Jobban összetudnak játszani, mint a többi magyar klub. Ezért én a jelenlegi helyzetben őket tartom az ország legeredményesebb csapatának.

2014. jún. 2. 13:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Annak ellenére hogy a Fradinak nincs semmi jövője van egy 9 meccses győzelmi szériájuk a bajnokságban. És a Fradi még ma is nagy csapat, jövője mindig is lesz.
2014. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!