Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Bejöhet? Oroszország-Marokkó,...

Bejöhet? Oroszország-Marokkó, Lengyelország-Litvánia, Németország-Örményország, Brazília-Szerbia, Magyarországon-Kazahsztán? Mind Hazai!?

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanakkora eséllyel jöhet be, mint nem.
2014. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegnap az olasz meccsre is nagy esély volt, mégse jött be.
2014. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az olaszok szinte mindig leszarják a barátságos meccseket, sokszor még a tétmeccseket is (2010-es vb). A fentiek közül kicsit a brazil-szerb necces, mert lehet a vendégek favágásba mennek át, Neymarék meg nem akarnak kockáztatni az utolsó felkészülési meccsen. A magyar-kazah meccs teljesen kiszámíthatatlan. Azok után amit az albánok ellen műveltek, semmi sem lehetetlen, de nem hiszem, hogy pont a kazahok ellen ne tudnának nyerni. Mindenesetre vér ciki lenne, ha ikszelnénk ellenük.
2014. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért attól még hogy leszarják a meccseket illene egy ilyen összeállítású csapatnak megverni a luxemburgi válogatottat.


A magyar meccs necces, ha úgy játszunk mint Albánia ellen akkor az X esélyesebb.

2014. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát az Olaszokkal én sem tudom hogy mi volt aBrazil meccsen nem izgulok a magyarok játéka jobban idegesít de ha ttényleg kazahsztán ellen nem nyerünk akkor a Dán x csak véletlen volt!
2014. jún. 5. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki látta a dán meccset az tudja hogy csak a szerencsén múlt hogy nem kaptunk ki. Ott futottak el ahol akartak, a 16-osunkon belül passzolgattak.
2014. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akármit írtatok azért jól megraktam!
2014. jún. 8. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!