Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 160 cm magasan kosarazhatok?

160 cm magasan kosarazhatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 160 cm magas vagyok, ami tudom, hogy kosárhoz kissé alacsony. De megvan a tehetségem hozzá, háttal is simán bedobom csont nélkül. De eddig még nem mertem jelentkezni mert féltem túl alacsony vagyok hozzá. Szerintetek?

15/Lány



2014. jún. 6. 18:49
1 2
 1/14 Bplease válasza:
Sztem ja simán kosarazhatsz, vannak tök alacsony profi kosárlabdázók is... mondjuk zsákolni nem nagyon fogsz, de máshogyan is szerezheted a pontokat
2014. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
az nem számít tehetségnek hogy háttal véletlenül bemegy egy. meccsen nem így dobod, ha a középtávolik, meg a ziccerek jól mennek, akkor van miről beszélnünk
2014. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 davidtamas47 ***** válasza:
Nyomjad neki, még amugy is nossz par centit! :)
2014. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A legalacsonyabb NBA-s Tyrone „Muggsy” Bogues volt 160 cm-rel. A Team USA-vel 1986-ban világbajnoki címet ünnepelt, amelyet követően a Washington Bullets 1/12-es választási jogával meg is szerzett magának az 1987-es játékosbörzén. Összesen 889 NBA-mérkőzésen szerepelt 16 éves pályafutása során zömében nála legalább 35-40 centiméterrel magasabbak között.
2014. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Csak Tyrone Bogues-nak 112 cm-s súlypontemelkedése volt, meg méreteihez képest félelmetes izomzata.

Ettől függetlenül simán nekikezdhetsz, van egy csomó 170 cm körüli női irányító a magyar élvonalban is. Nyúlsz egy kicsit, fejlődsz, bármi lehet belőle :)

2014. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És ki írta, hogy nem így van? De ettől miért ne lehetne másoknak is kosarazni?
2014. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehetsz, max irányító leszel és nem center.
2014. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Tyrone Bogues-nak 112 cm-s súlypontemelkedése volt, meg méreteihez képest félelmetes izomzata. "


azért a félelmetes izomzat az nagyon durva túlzás. Kb 3-szor nagyobb vagyok izomzatilag és én sem írom magamra, hogy félelmetes. Szóval óvatosan a jelzőkkel.:)

2014. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Méreteihez képest durva izomzata volt. Fénykorában vastagabb lábai voltak mint néhány akkori centernek. Úgy nézett ki, mint valami bicikliversenyző. Nem a kezeire gondoltam (mondjuk ott se volt gizda)
2014. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja okés, de én ugye testépítő vagyok, nekem ez a tömeg nem sok ami rajta van vagy volt. :-)
2014. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!