Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet valahol kapni az átlagná...

Lehet valahol kapni az átlagnál hosszabb sportszárat? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nemrég láttam képeket, ahol a csávón a sportszár a combjáig felért. Kapható valahol nálunk ilyen? Eddig csak olyanokat láttam, amik rendes hosszúságúak és térdig érnek. Lehet valahol ennél hosszabbat kapni?

Negatív válaszokra nem vagyok kiváncsi, pozitívakra annál inkább! :)



2014. jún. 8. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerelem & szex kategóriában nagyobb az esély, hogy választ kapsz szerintem, ott több a meleg.
2014. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
?? Ennek nincs túl sok köze a melegséghez, egyenesen semmi. Egyszerűen szükségem lenne ilyen sportszárra, bizonyos dolgok miatt.
2014. jún. 8. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha anális síkosítóra lenne szükséged, mert azzal akarod megolajozni a hajnyíró gépedet, akkor egy meleg biztosan tudna segíteni, attól függetlenül, hogy neked miért kell.

Nincs ez másként a buz1s sportszárnál sem.

2014. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végülis jogos :D És egyébként semmilyen rosszindulat nem volt a kommentemben,, csak sok errefele a cinikus kötekedő...
2014. jún. 8. 14:58
 5/6 anonim válasza:

Szia!

A Nike-nak vannak kapussportszárai, mint pl ez is:

[link]


Ennek annyi a lényege, hogy a kapusok általában másféle sportszárat viselnek játék közben, aminek a térdében is szokott néha protektor lenni, de nem mindig. Na de lényeg a lényeg, hogy ezek a zoknik hosszabbak az átlagnál, szóval járj utána. Nem tudom, hogy nálunk kapható-e Nike boltban, eddig csak sima sportszárat vettem ott... De ha beírod Google-be, hogy "goalkeeper socks" fogsz találni az átlagnál hosszabb sportszárakat is! :)

Egyébként én is láttam már olyan játékost, akinek a combja közepéig felért a zokni, nem is lehetett látni a végét, mert jóval a gatyája alatt volt, na hát olyan nem biztos, hogy itthon kapható.

Mellesleg a hét folyamán akarok benézni 1-2 Nike boltba ezért-azért, ha gondolod megnézem neked, hogy van-e kapus sportszár, és akkor megírom majd itt.. :)

2014. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nagyon szépen köszönöm, rengeteget segítettél! :)

Igen és is arról beszéltem, hogy annyira fel volt húzva neki a sportszár, hogy a vége egyáltalán nem látszódott ki a nadrágja alól...

Tényleg megnéznéd nekem?? Azt nagyon megköszönném.. De csak ha nem baj....

Mégegyszer köszönöm+akkor előre is köszönöm! :D

2014. jún. 10. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!