Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tegnap be akartam rakni egy...

Tegnap be akartam rakni egy szelvényt, tippmix, pontos eredményre : Brazilia 3-1 Horvátország,700 forintot erre az egyetlen meccsre? Mennyi volt a szorzó? Mennyit nyertem volna?

Figyelt kérdés

#Brazília #nyitómérkőzés
2014. jún. 13. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Végeredményre nem fogadhattál tippmixen.
2014. jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Flash! válasza:

Nem tudom pontosan mekkora szorzók voltak ,

de ha azt veszem figyelembe,hogy most az argentin bosnyák meccsre kb hasonló oddsok feltételezhetők szerintem, bwin-en és bet365ön is a 3-1 es argentin győzelem 11*es pénzt fizet.

Szóval olyan 8000 forint körül kaphattál volna,de tippmixen ritkán van,hogy eredményre is tudsz fogadni.


(Nem várhatsz eget rengető szorzót egy olyan meccsre ahol az esélyesebb csapat 2góllal nyer és a esélytelenebb csapat csak talál egy becsületgólt,mivel a 3-1 ilyen meccseken nem a kristálygömbös kategória hanem viszonylag gyakori eredmény.

2014. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!