Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Komolyabb szinten szeretném...

Komolyabb szinten szeretném folytatni labdarúgó pályafutásomat! Valaki segítene ebben?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok megyei labdarúgó bajnokságban játszom saját falum csapatában,16 meccsen játszottam 29 gólt lőttem!Profi szinten szeretném űzni ezt a sportot,csak itt nincs lehetőségem! valaki tudna segíteni ebben vagy valami javaslatot adni? előre is köszönöm!
2014. jún. 16. 15:07
 1/3 anonim válasza:
Első dolgom az lenne, hogy megkérdezném egy nagyobb csapat ilyesmivel foglalkozó személyét, hogy nincs-e lehetőség arra, hogy edzésre járj el, vagy ha van tehetségkutatás milyen módon tudnád megmutatni azt, amit tudsz.
2014. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a környéken nincs rá lehetőség :/
2014. jún. 17. 20:29
 3/3 anonim válasza:
Hát, ha a környéken egyáltalán nincs rá lehetőség, akkor sehogy. Mert nem tudod megmondani a csapatod vezetőjének, hogy "legyünk már jobbak". :) Illetve gondolom azon van, de nem fogadná jól.
2014. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!