Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a Tippmix-oldalakról Facebookon, akik emeltdíjas SMS-ért cserébe adnak tippeket?

Figyelt kérdés
Nekem a meggyőződésem, hogy szimpla lehúzás ez, semmi más, csak érdekelne, hogy másoknak mi a véleményük erről.
2014. jún. 18. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%-os tippet senki sem tud adni, így kidobott pénz. hacsak nem ők veszik meg a meccset, de akkor nem egy SMS-ért mondanák meg.
2014. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, meg egyáltalán hogy állíthatnak olyat, hogy ők garanciát vállalnak a tippekre?

A tippek azok csak tippek, vagy bejönnek, vagy nem. 400 forint egy tippért? Olyan tippért, amit kis sportszakmai ismerettel bárki kitalálhat, és ami egyáltalán nem biztos, hogy be is jön? Ehhez azért pofa kell.

2014. jún. 18. 12:07
 3/5 anonim ***** válasza:

az õ oldalukról élelmesség és tiszteletre méltó dolog, hogy ebben a gazdasági helyzetben próbálkoznak pénzkeresettel, nem pedig siránkoznak, mint a nagy átlag.

A másik oldalról, akik élnek a lehetõséggel, és pénzért vásárolnak tippet... nah azt viszont szánalmasnak tartom. Egy olyan szerencsejátékot amit fõleg statisztikákra alapozott tippekkel kell játszani, szerintem szánalmas, ha olyan ember próbál játszani, aki nem tud saját maga tippelni...

2014. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kövezzetek meg, de én emberileg többre tartom azt, aki siránkozik, mint azt, aki csalással szerez pénzt. Mert ez gyakorlatilag csalás.
2014. jún. 18. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól látod, ez csalás, így az ilyen embereket szégyen valamire is tartani.
2014. jún. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!